بررسی امنیت و پایداری سایت با آیزا

گزارش های کاربردی و هوشمند را با امکانات نامحدود آیزا ایجاد کنید.

اطلاع از عدم دسترسی به سایت
اطلاع از عدم دسترسی به سایت

بررسی در دسترس بودن سرویس اینترنتی یا وب سایت در بازه های زمانی 30 ثانیه یکبار

بررسی پیوسته وضعیت گواهینامه
بررسی پیوسته وضعیت گواهینامه

اطلاع سریع در صورت منقضی شدن گواهینامه و ارائه راهکار های افزایش امنیت سایت شما

اطلاع وضعیت شبکه و مسیر دسترسی
اطلاع وضعیت شبکه و مسیر دسترسی

بررسی وضعیت شبکه و نحوه دسترسی به سایت و اطلاع از تاخیر در پاسخ دهی

توسعه داده شده با تلکنولوژی روز

سرویس UP-TIME

بررسی در دسترس بودن سایت برای مخاطبان در دوره های زمانی 30 ثانیه و اطلاع رسانی بلادرنگ به صاحبان کسب و کار به وسیله پیامک، ایمیل و ...
ساخته شده توسط تیم حرفه ای

بررسی وضعیت گواهینامه (SSL)

گواهینامه SSL برای تأیید هویت مالک وب سایت و اطمینان از اینکه تمام اطلاعات و داده های محرمانه منتقل شده بین کاربر و صاحب وب سایت رمزگذاری شده است طراحی شده است تا تمامی دیتای کاربرخصوصی و ایمن باقی بماند.

بررسی از تمام استان های ایران

سرویس TraceRoute

ابزاری برای کنترل و ردیابی مسیر حرکت دیتا در شبکه از تمام استان های ایران تا سایت شما، بسادگی می توانید متوجه شوید سایت شما از کدام شهر و چرا در دسترس نمی باشد.
وضعیت دسترسی به سایت در خارج از ایران

سرویس Access Iran

سرویس مانیتورینگ آیزا با داشتن چندین سرور در کشور های مختلف دنیا میتواند به صورت آنلاین و در کوتاه ترین زمان ممکن، وضعیت دسترسی به وبسایت شما را از موقعیت مکانی های مختلف به شما اعلام کند.

بررسی و مانیترو وب سرویس ها

سرویس مانیتورینگ API

مانیتورینگ وب سرویس یک روش نظارتی برای مدیریت سیستم می‌باشد که به سازمان‌ها کمک می‌کند تا به صورت حرفه‌ای ترافیک وب سرویس‌ها را کنترل و مانیتور کنند و کلیه داده‌ها را به صورت آنلاین جمع آوری و تجریه و تحلیل کنند.

نگاه کلی به ویژگی های منحصر بفرد آیزا

آیزا سرویسی برای همه کسب و کار ها؛سرویس آیزا را با بازار کشور مقایسه نکنید چراکه با کلاس جهانی رقابت میکند.ما همواره برای بهبود عملکرد خود می کوشیم تا شما بدرخشید

استفاده ی آن آسان است
استفاده آسان و تجربه کاربری لذت بخش
بدون نیاز به به نصب ایجنت و استقرار کارشناس و دسترسی از پیش تعیین شده سرویس خود را راه اندازی کنید.
ایمن و مطمئن آنالیز می کند
مطمئن و ایمن
بدون نیاز به ارسال ترافیک آلوده و بدون رخداد لحظه‌ای اختلال در وب‌سایت شما، آن را آنالیز کنید.
24/7 در دسترس است
پشتیبانی 24 ساعته
پشتیبانی سرویس ها در همه ساعت شبانه روز از طریق: تماس با متخصصان تیم آیزا، چت آنلاین، با استفاده از سیستم تیکتینگ
سرویس دهی دلخواه دارد
سرویس دهی طلایی
ما علاوه بر پکیج های مقرون به صرفه خود این امکان را فراهم کردیم تا شما بتوانید پکیج های آیزا را با سرویس های دلخواه خودتان انتخاب کنید.

تجربه موفقیت با آیزا

رشد قوی

بگذارید اعداد صحبت کنند!

آیزا بیش از 4 هزار کسب‌وکار را پشتیبانی می‌کند.

0+

تعداد سرورها

0+

توسعه دهندگان

0K+

سایت های بررسی شده

0+

مشتریان
توسعه با تکنولوژی های بروز دنیا

روش های نوین پایداری و امنیت سایت

بررسی مداوم امنیت و پایداری سایت و اطلاع بلادرنگ با سرویس های آیزا

Uptime به مدت زمانی اطلاق می شود که در طی آن یک سیستم، سرویس یا دستگاه عملیاتی و در دسترس کاربران باقی می ماند. این یک معیار بسیار مهم است که قابلیت اطمینان و کارایی یک سیستم را نشان می دهد. Uptime معمولاً با شبکه های کامپیوتری، وب سایت ها، سرورها و سایر خدمات دیجیتال مرتبط است. سازمان‌ها برای به حداقل رساندن اختلالات و اطمینان از دسترسی مستمر برای کاربران خود تلاش می‌کنند تا به درصدهای بالا به‌روزرسانی دست یابند. نظارت و حفظ زمان کار معمولاً از طریق ابزارها و تکنیک‌های مختلفی از جمله نظارت بر سیستم، اقدامات اضافی، تعمیر و نگهداری منظم و شیوه‌های عیب‌یابی کارآمد انجام می‌شود.

جستجوگر SSL ابزاری است که به کاربران اجازه می دهد تا پیکربندی امنیتی یک وب سایت یا سرور را با استفاده از پروتکل SSL/TLS تأیید و تجزیه و تحلیل کنند. SSL (Secure Sockets Layer) و جانشین آن، TLS (Transport Layer Security)، پروتکل های رمزنگاری هستند که ارتباط امنی را از طریق اینترنت فراهم می کنند. یک جستجوگر SSL یک سری آزمایش برای ارزیابی گواهینامه SSL نصب شده در یک وب سایت یا سرور انجام می دهد و اطمینان حاصل می کند که استانداردهای امنیتی لازم را برآورده می کند.

Traceroute یک ابزار تشخیص شبکه است که به کاربران امکان می دهد مسیرهایی را که بسته ها از رایانه خود به یک مقصد خاص در اینترنت مانند یک وب سایت یا سرور طی می کنند، ردیابی کنند. این بینش های ارزشمندی را در مورد مسیر و عملکرد بسته های داده ارائه می دهد و به شناسایی مشکلات شبکه و عیب یابی مشکلات اتصال کمک می کند. هنگامی که یک دستور traceroute اجرا می‌شود، یک سری بسته‌های ICMP (پروتکل پیام کنترل اینترنت) یا UDP (پروتکل داده‌گرام کاربر) را با مقادیر افزایشی Time-To-Live (TTL) ارسال می‌کند.